Poradna Somavedic

Jaký Somavedic je pro vás vhodný?

Pro více informací jsme pro vás na telefonu +420 776 263 297 nebo na info@pro-harmonii.cz

Modely Somavedic

V krátkém přehledu vám představujeme základní nabídku modelů Somavedic.

Modely Somavedic pro harmonizaci vody a prostoru

Základním modelem byl doposud model Somavedic Uran. Uran dokáže perfektně čistit vodu, volné radikály, prostory, geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog a škodlivé vlivy elektrosmogu.

Uran Základním modelem byl doposud model Somavedic Uran. Uran dokáže perfektně čistit vodu, volné radikály, prostory, geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog a škodlivé vlivy elektrosmogu.
Somavedic Vedic Se zvyšující se energetickou zátěží, od podzimu roku 2022, přebírá místo Somavedic Vedic, který je pro tuto dobu vhodnější. Frekvence jsou silnější a lépe v současné době harmonizuje vodu, prostor a vše potřebné pro naprostou harmonii a očistu.
Somavedic Amber

Model Amber působí v kvantovém prostoru, což umožňuje aktivaci samoléčebných procesů a troufne si také na 5G! Jeho zacílení je hluboké a silnější, než je v případě Somavedic Uran nebo Vedic. Naleznete ho ve dvou barevných odstínech medov a šampaň.

 

 

V případě individuálních potřeb je pro Vás ideální Somavedic GOLD, který působí ve všech sférách. Výroba podléhá samotnému výrobci panu Rybjanskému, který je schopen individuálně připravit model GOLD přímo vám šitý na míru! 

 

Modely Somavedic pro harmonizaci prostoru         

Somavedic Amber, Uran a Vedic jsou schopny čistit vodu, naopak model Somavedic Harmony je základním modelem pro harmonizaci prostoru, na vodu jeho působnost nedosáhne.
Model Cobalt Model Somavedic Cobalt je pro ty z vás, kteří potřebují harmonizovat prostor pro lepší spánek, klid a napojení se na sebe.
Somavedic Ruby Model Somavedic Ruby je specialista na harmonizaci vztahů a emocí v prostoru.
Somavedic SKY Výsledek působení Somavedicu Sky zajišťuje vyrovnanost, harmonii, zklidnění, intenzivnější pročištění prostorů, lepší soustředění a spánek.

 

Modely Somavedic Sky, Somavedic Cobalt a Somavedic Ruby jsou vhodným doplňkem k základním modelům Uran, Vedic nebo Amber.

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: