Co lze očekávat od přístroje Somavedic?

Vaše pocity a účinky díky užívání modelů Somavedic mohou být zcela individuální a závisí na vašem zdravotním stavu, životním stylu a dalších okolnostech. V případě, že o sebe pečujete, dopřáváte si odlehčenou stravu, dostatek spánku a klid v prvních měsících po prvním zapnutí Somavedicu, zlepšení pocítíte dříve. U akutních potíží jsou výsledky rychlejší. Naopak u chronických potíží se změny mohou projevit až po několika měsících.

První dny: Mnoho lidí nevnímá v těchto dnech nic. Nekteří mají pocit lehké euforie, nekteří mohou začít pociťovat detoxikační stavy ve formě rýmy, zvýšené únavy, stavů na chřipku, bolestí kloubů, zduřelých uzlin. Pro rychlejší odvod odpadních látek z těla je vhodné zvýšit příjem tekutin, ideálně pít somavedicovou vodu. Tyto fyzické projevy odezní do několika týdnů až jednoho měsíce.

3-5 dní: Dochází ke zlepšení spánku. Spánek se stává kvalitním, prohlubuje se. Ráno vstáváte odpočatí s vyšší energií.

3-6 týdnů: Dochází ke komplexní očistě organismu od zátěží vlivem geopatogenních zón.

1-3 měsíce: Cítíte více psychické i fyzické energie. Tělo je z velké části vyčištěno od bakteriální, virové, plísňové i parazitální zátěže. 

3-6 měsíců: Všichni uživatelé by měli zaznamenat daleko vyšší úroveň energie. V této době dochází k vymizení lehkých nebo akutních zdravotních potíží. Na fyzické úrovni doznívají fyzické i psychické potíže.

6-12 měsíců: U vážnějších nebo chronických zdravotních potíží dochází k jejich viditelnému zlepšení.

Jedná se o orientační časové odhady projevů. Tento popis je založen na častých zkušenostech terapeutů, kteří pracují s biorezonančními přístroji BICOM.

Podívejte se na přehled modelů Somavedic