Jak modely Somavedic používat a jaká je jejich životnost?

Somavedic nepotřebuje údržbu. Díky připojení Somavedicu do elektrické sítě jsou kameny neustále propojeny se svým přirozeným prostředím, se zemí. Energetické čištění díky tomu probíhá samo.

Somavedic se umisťuje zhruba do středu prostoru, který chceme harmonizovat. 

Somavedic umisťujeme do ložnice přibližně po měsíci používání. Na citlivé jedince by mohl působit ze začátku příliš silně.

Na Somavedicu nic nenastavujeme. Po zapojení do zásuvky se zkontroluje rozsvícení všech LED diod.

Somavedic nechme stále zapnutý. Spotřebuje kolem 1kWh měsíčně, což je při dnešních cenách za energie kolem 5 Kč za měsíc.

V případě cestování více jak na dva dny, vemte Somavedic s sebou nebo přibalte Somavedic Traveler, ideální společník na cesty. 

Životnost Somavedicu je 5 let, ale ve skutečni se předpokládá životnost 7-10 let. Vychází se z udržitelnosti energetického potenciálu kamenů a dalších materiálů. Somavedic funguje na 100 % v případě, že po 5 letech svítí všechny LED diody. V případě zájmu se mohou zákazníci obrátit na výrobce a nechat svůj Somavedic otestovat.

Unikátní je dvouměsíční zkušební doba, kdy si Somavedic můžete v klidu vyzkoušet a teprve pak se rozhodnout, zda si jej necháte. Do dvou měsíců ho můžete vrátit bez udání důvodu. 

Podívejte se na přehled modelů Somavedic