Pod křídly Somavedic Uranu, Somavedic ultra green

Světově unikátní přístroj eliminuje geopatogenní zóny, elektrosmog, wi-fi záření, mikrovlny i záření z mobilních telefonů.

Podle Jana Kefera je Uran principem revoluce, převratu a změny k novému… Známý český astrolog a hermetik první poloviny dvacátého století také tvrdil: „Uran jako signifikátor činů a událostí symbolizuje vše, co souvisí s reformami, vynálezy, metafyzikou, jasnozřením, vzduchoplavectvím, elektřinou či technikou…“

Pokud bychom si pod vzduchoplavectvím představili například takové astrální cestování, o kterém jsme v našem časopise psali již mnohokrát, pak by tato planetární charakteristika od jednoho z největších českých hermetiků odpovídala i novému typu přístroje Somavedic; konkrétně nejsilnějšímu sériově vyráběnému typu tohoto unikátního zařízení, za kterým stojí léčitel Ivan Rybjanský.

Jeho Somavedicy připomínají kosmickou loď. Je to jakási destička s připevněnými drahými kameny do tvaru pyramidy, jež jsou zalité v českém skle ze světoznámé lindavské sklárny Ajeto. Přístroj je navíc připojen do elektřiny kvůli uzemnění a odvádění škodlivin – proto je v něm ještě špetka mědi, palladia a zlata. „Kosmický“ tvar přístroje je zase důležitý kvůli rotaci energie.

Každý konkrétní minerál „vibruje“ na určité frekvenci a má schopnost tuto vibraci vyzařovat do okolního prostředí, a tím ho ovlivňovat. Somavedic v sobě ukrývá dvanáct až devatenáct drahých kamenů a je sestrojen na principu řízeného uvolnění jejich energie. Pokud totiž konkrétní minerály v určitém přesném rozestavení necháme působit ve společné korelaci, dokážou tyto vzájemně se podporující vibrace pozitivně „vyladit“ okolní prostředí – ať už se jedná o geopatogenní zóny nebo jiné vlivy, které taktéž vibrují v určitém frekvenčním rozmezí.

Přinášíme zajímavou analýzu přístroje Somavedic Medic Uran, kterou provedl třeboňský léčitel Jan Betko. „Potřeboval jsem vyřešit zejména elektrosmog, geopatogenní zóny a psychosomatické energie v domě. Když jsem přístroj zapojil a přesvědčil se o jeho funkcích, rozhodl jsem se jej důkladně zanalyzovat a tuto analýzu předložit veřejnosti, protože se jedná o technologii, která skutečně funguje a je jedinečná.“

Výsledek pana Betka, který profesionálně provádí různé analýzy, například čaker, a zabývá se i odstraňováním černomagických vlivů či parazitů, tvorbou ochranných štítů a nejrůznějšími jemnohmotnými energiemi, překvapil. Podle výsledků jeho měření je záběr Somavedicu velmi široký. Vyberme jen namátkou. Kromě eliminace geopatogenních zón, elektrosmogu, wi-fi záření, mikrovln a vyzařování z mobilních telefonů se pouští i do věcí, které bývají, jak se říká, mezi nebem a zemí, a jemnohmotných energií. Negativní energie totiž nejdou jenom z přístrojů, ale také z lidí. V poli Uranu je téměř nemožné vysávat z druhých lidí energii, což platí jak na vědomé, tak nevědomé úrovni. V případech, kdy je proti jedinci použita těžká černá magie a nalepí se na něj nějaká parazitická entita, jež mu odsává energii, v přítomnosti Uranu jí pšenka nepokvete.

V dnešní době, která je energeticky skutečně intenzivní, se Somavedic může stát ideálním společníkem, neboť neustále, dnem i nocí, čistí celý prostor ve svém působišti, a to od všech negativních a pro člověka nepříznivých energií, a naplňuje ho energiemi pozitivními a blahodárnými, a to jak pro tělo, tak pro psychiku. To se však netýká pouze lidí, ale také například rostlin a živočichů.

Třeba kočky geopatogenní zóny a některé další „těžké“ energie vyhledávají. „Adaptace koček na nové energetické prostředí trvala v případech, se kterými jsem se dosud setkal, vždy zhruba jeden den. Jakmile je kočka v bytě přítomna při zapojení přístroje, tak to pozná většinou okamžitě. Chvíli chodí po bytě a hledá, co se změnilo. Kočky, které žijí v rodinných domech a jsou většinu času venku, to až tak neřeší. Některé kočky si pak hledají místo na spaní o něco déle než dříve, to je však také individuální. V některých případech také došlo k tomu, že kočky začaly vyžadovat kvalitnější stravu – například již nechtěly jíst granule. U koček s poněkud extrovertnější osobností došlo v řádu několika měsíců ke znatelnému zklidnění. Somavedic tedy působí příznivě na harmonizaci mozkových frekvencí nejen lidí, ale i koček a velmi pravděpodobně i dalších zvířat,“ píše Jan Betko.

Model Uran působí silně také na kovy. Proto učinil pan Betko následující experiment s kovovými lahvemi. V jedné hliníkové lahvi na vodu s uzávěrem z Lidlu se po jedné hodině zvýšila energie z 6500 BE na 46 000 BE. BE jsou jednotky Bovis, používané pro radiesthetická měření, které označují energetickou vibrační kvalitu. Ve druhé nádobě, nerezové dvouplášťové termolahvi z Kauflandu, se zvýšila energie na 52 000 BE.
Somavedic Medic Uran má dále pozitivní vliv na otevírání čaker, harmonizaci aury člověka, škodlivé elektromagnetické záření, fungování obou mozkových hemisfér, zvyšování životní energie a zlepšuje koncentraci…

Vynikajících výsledků dosáhl Uran i při působení na vodu. U kohoutkové vody o energetické hodnotě 6500 BE, ve skleničce o objemu dvou deci a vzdálenosti 3 centimetrů od Uranu, vyskočila energie po pouhých třech minutách na 76 000 BE. Když se sklenička vzdálila na 10 centimetrů a přístroj se nechal působit 10 minut, hodnota dosáhla 93 000 BE, při 30 centimetrech 80 000 BE a při jednom metru 65 000 BE.

Somavedic Uran v tuto chvíli nelze podle Jana Betka s ničím srovnat. „Podobné technologie zde byly možná za Atlantidy nebo Lemurie,“ říká a dodává: „Somavedic Medic Uran je přístroj, jehož spektrum působení je nesmírně široké. Dokáže rovněž čistit osobní morfogenetické pole člověka a upravovat DNA. Krusta přístroje je vyrobena z uranového skla. Uranové sklo znali již staří Římané, kteří byli také dobře obeznámeni se spirituálními vlastnostmi uranu. Na našem území se začalo průmyslově vyrábět v Jáchymově v polovině 19. století. Díky příměsi uranu do skleněné krusty má tento model vyšší účinnost na podílu zvyšování vibrací jemnohmotného těla člověka než ostatní modely a také celkově působí intenzivněji na zvyšování tendencí spirituálního růstu. Jak ale musím zdůraznit, vaši práci za vás neodvede. Tento princip bych okomentoval slovy klasika: Člověče, přičiň se, a Bůh ti pomůže.“

Somavedic Medic Uran i ostatní typy přístroje můžete zakoupit na našem eshopu eshopsomavedic.cz

Tento článek je z časopisu Šifra ze dne 2.11.2017