Somavedic CZ

Shlédněte krátké video o Somavedicu. 

Přečtěte si přepis videa zda Somavedic nefunguje nebo zda vás může pozitivně překvapit.

Věděli jste, že v městech je úroveň generovaného elektromagnetického záření, které je pro dnešní dobu typické milion až miliardkrát vyšší než přirozené elektromagnetické záření, které je potřebné pro život. To znamená, že naše těla jsou neustále vystavena vysokým úrovním elektromagnetického smogu jako záření, vysílače, smartphony, notebooky nebo nespočet wifi sítí nebo na dálku ovládaných garážových vrat. Všechny tyto energie způsobují neustálé pronikání elektromagnetické radiace do našich buněk. Toto dlouhodobé vystavení nadměrným elektromagnetického smogu vede k četným živočišným i lidským biologickým poruchám. Krom jiného ke zhoršení kvality spánku, ztrátě vitality, bolestem hlavy, zamlžené mysli, zhoršené koncentraci, pískání v uších, snížení mentální a fyzické výkonnosti. Toto všechno může vést k velkému zatížení kardiovaskulárního systému. Není moc toho, co můžeme udělat, abychom byli mimo dosah elektromagnetického záření vzhledem k tomu, že naše společnost je na těchto technologiích závislá.

Pokud zažíváte tyto symptomy a nechcete se stěhovat mimo město existuje řešení. Somavedic byl speciálně navržený, aby harmonizoval dopady elektromagnetického záření a geopatogenních zón na naše zdraví. Je založený na řízeném uvolňování energie z minerálů primárně drahokamů a polodrahokamů, které jsou ve speciální konfiguraci. Toto tvoří jádro Somavedicu. Když se nechají minerály v konfiguraci vzájemně se doplnit, tyto podporující vibrace mohou určitým způsobem vyladit okolní prostředí. Ať už je to geopatogenní zóna nebo elektromagnetický smog. Na základě tohoto principu je dopad těchto vibrací kompenzovaný a je nastolené harmonické prostředí. Každý Somavedic vytváří ochranné prostředí ve formě bubliny s dosahem až 60 metrů. Vytváří tak prostor, ve kterém jsou lidské tělo, živočichové a rostliny v pro ně přirozenějším prostředí. Toto nastartuje přirozené biologické procesy léčení, jelikož Somavedic byl navržen tak, aby nastolil celkovou harmonii těla a mysli. Somavedic pomohl tisícům lidí s jejich problémy, zde je pár příkladů z nich.

Zbavte se symptomů, které Vám znepříjemňují život. Vyberte si pro Vás ten správný model a zažijte harmonické účinky Somavediku teď.