Jak Somavedic pomáhá v transformaci? Nové Somavedic modely

Doporučujeme shlédnout krátké video.

Mrkněte na nepřímý přepis a informace z videa.

Specializujeme se na "úžasné bytosti" a lidé si na základě konzultace mohou vyzkoušet nové modely Somavedic. Můžete si s nimi zameditovat a zkonzultovat, který model je pro vás nejvhodnější, protože váš výběr se odvíjí od vašeho zdravotního stavu, od místa, kde žijete a od problému, který potřebujete řešit. Proto jsme otevřeli centra, kde si můžete přístroje vyzkoušet, navnímat a procítit na těle jak na vás přístroje Somavedic působí. 

Je tu možnost vyzkoušení dvou nových modelů, což je Somavedic Cobalt a Somavedic Rubín. Ty jsou specifické a úžasné tím, že umí velmi rychle napravovat čakerní systém a uzavírat aurické trhliny. Přístroje Somavedic fungují na bázi vibračních kamenů. Kameny jako nejstarší na naší planetě se umí velmi dobře napojovat na naše energetická centra a posilovat naší mentální sílu. Na tomto základě byli vytvořeny přístroje Somavedic Cobalt a Somavedic Rubín. To znamená, že umí velmi dobře neutralizovat patogenní zóny, elektrosmog a wifi sítě. Na frekvenční úrovni umí odlehčit tělu na bázi virů, bakterií, parazitů. Somavedici fungují frekvenčně na navýšení úrovně vědomí. Díky tomu regenerace těla probíhá rychleji tím, že v sobě nemáme psychickou ani fyzickou zátěž.

Somavedic Medic Cobalt

Tato věcička je Somavedic Medic Cobalt, který už podle názvu napovídá co je jeho jádrem - Cobalt, který byl v historii používán k harmonizaci třetího oka. V Egyptě se cobalt používal při různých zasvěceních pro zvyšování vědomí a vibrací. Také se používal jako přídavek do měděných nádob, kdy na přímém slunci dokázal uchovat vodu stále studenou. Je ceněn v průmyslech díky jeho tvrdosti a odolnosti. Cobalt díky tomu, že je silně magnetický v Somavedicu působí tak, že nám zvyšuje magnetické pole Země kolem nás, které jak jistě víte nám poslední dobou velmi rychle ubývá a bez dostatku magnetismu v našem těle se nám snižuje vitální síla. To dnes ví již medicína, proto magnetoterapie je založena na těchto principech, kdy díky magnetům se nám rozšiřují cévy a díky tomu může být do tkání a jiných orgánů vedeno více živin, kyslíku a endorfinu. Na této úrovni nám Somavedic Cobalt velmi dobře pomáhá s léčbou krve, srdce a oběhového systému. Somavedic Cobalt je koncipován na harmonizaci prvních třech čaker. Somavedic Cobalt nám pomáhá napojovat se na magnetické pole Země díky tomu, že nám zesiluje magnetismus v okolí a zároveň dle výrobce je funkční při depresích a psychických problémech. Mé zkušenosti s Cobaltem jsou takové, že prvních 14 dní jsem cítila obrovské zpomalení myšlení, zpomalení i pohybu. Například, že jsem byla zvyklá vykročit a jít určitým tempem. Po pár dnech působení Cobaltu jsem si začala všímat, že zpomaluji svůj krok, zpomaluji své myšlení, přichází jakýsi nadhled, které věci řešit a které se vyřeší samy. Díky silnému magnetismu Cobalt podporuje uzemnění, to znamená i zpomalení celkových funkcí. Cobalt je součást vitaminu B12, cobalaminu. Dnes medicína udává, že vitamín B12 je nezbytný pro fungování lidského organismu a jako jediný je schopen se ukládat v játrech na pozdější dobu. Somavedic Cobalt může pomoci veganům, protože cobalt je ve vejcích a mléčných výrobcích.

Somavedic Medic Rubín

Na vrchní tři čakry máme Somavedic Rubín. Rubín je drahokam a velmi účinně umí rozvibrovat srdeční čakru do frekvencí lásky. Ať si člověk nese jakékoliv křivdy, ublížení, smutky, deprese, tak mám zkušenost, když si sednou lidé s Rubínem na 5 minut do křesla, že jim radostí tečou slzy, když si uvědomí, že nic není tak horké. Takový pomocník v domácnosti jim může zpříjemnit život, aby se cítili dobře nejen po fyzické stránce, ale i po psychické. Lidé, když Rubín drží v rukou, cítí velký příval energie a tepla díky tomu, že Rubín do pár minut uzavírá aurické trhliny. Na úrovni těla Rubín podporuje krevní oběh, srdeční systém, kde odplavuje toxiny a díky tomu se  mohou živiny lépe transportovat do tkání a orgánů. Somavedic Medic Rubín působí na odblokování například uhranutí, psychických útoků, nepřejícnosti. Tyto útoky mají určitou frekvenci, která je měřitelná a Somavedic Rubín neutralizuje tyto negativní frekvence. 

Somavedic Medic Uran

Somavedic Uran nás dokáže ochránit před psychosomatickými zónami, geopatogenií, elektrosmogem, wifi sítěmi. Somavedic Uran nám umí velmi dobře zharmonizovat vodu. Ať už máte vodu ve svých vlastních studních, z vodovodního řádu a nebo pijete v plastových lahvích, Somavedic Uran má v sobě frekvence a umí vyčistit jakoukoliv vodu. Má v sobě frekvence na odstranění parazitů, virů, chloru, stopy antibiotik a antikoncepce. Uran umí velice rychle měnit PH vody a to během 3-5 minut. Čím déle voda u přístrojů je, tím je voda hutnější, na chuť je lahodná a sladká. Díky tomu, že Uran zvyšuje PH vody, tak regenerační procesy probíhají velmi rychle. Někteří lidé dokonce přestali brát léky díky pití uranové vody. Somavedic frekvenčně zacílí na problém a začne na něm pracovat, díky tomu se někdy objevují i detoxikační projevy. Ty mohou být velmi silné, proto je důležitá konzultace, jaký je váš zdravotní stav a stupeň zátěže, ve které žijete. Somavedicy dokáží vyčistit prostředí, uzdravit tělo i psychiku a v neposlední řadě si umí poradit s vodou.

Somavedic Gold

Somavedic Gold se vyrábí na zakázku na konkrétní problémy člověka, kde se pracuje s jeho zdravotním stavem, s jeho psychikou a s věcmi, které by chtěl v životě změnit. Přístroje nepůsobí pouze ve fyzické rovině, ale velmi dobře umí harmonizovat partnerské vztahy i finance. Je to všechno úroveň vědomí, frekvence, ve kterých konáme a přemýšlíme. Přístroje Somavedic zvyšují úroveň vědomí, zvyšují vibrace kolem nás. Díky tomu se naše tělo na to ladí. Existuje jednoduchá rovnice: "Čím jsme vibračně a frekvenčně výše, tím jsme schopni "zázraků" materializovat naše přání. Pokud potřebuje někdo zásah na určitý problém, dá se vyrobit Somavedic Gold šitý konkrétní osobě na míru. 

Somavedic traveler, Somavedic uran mini

Poloviční model Somavedic Traveler, původně Somavedic Uran mini je vhodný model Somavedic na dovolenou. Má koncovku nabíječky do auta, což je velmi důležité, protože v autě magnetismus ztrácíme. Na dlouhých cestách, abychom se necítili tak vyčerpaní a cítili magnetickou ochranu kolem sebe, využijeme Somavedic uran mini. Dosah přístrojů Somavedic je 30 metrů všemi směry. Na vesnici nebo v přírodě je dosah i větší podle zátěže v místě. Somavedic uran mini má poloviční dosah, tedy 15 metrů. Když cestujete můžete mít kolem sebe silnou ochranu a kvalitní vodu k pití díky modelu Somavedic uran mini.

Zkušenosti s přístroji Somavedic

V první fázi, když si Somavedic lidé nesou domů pociťují jako by jim narostla křídla. Jsou přehnaně happy a věci, které řešili doposud, je přestali zajímat. Není to flegmatismus nebo letargie, je to radost ze života a harmonizace energií. Z 50% důvod, proč si lidé Somavedic pořizují, je nespavost. Lidé cítí, že se konečně vyspali. Do týdně 50% lidí hlásí, že na problémy se spánkem Somavedic zafungoval dle představ a dle slibů, které se o Somavedicu tradují. 

První měsíce lidé cítí detoxikační projevy. Mohou se projevovat zvýšenými teplotami, bolestí zatíženého orgánu nebo chronické nemoci. Netrvá to nikdy déle než plus mínus tři týdny. Tyto projevy lze zmírnit tím, že z počátku nepijeme Somavedic vodu. Detoxikační projevy by se pitím Somavedicové vody mohly umocnit. Je nutné počítat, že 20% lidí díky zdravotním problémům prožívá detoxikační projevy velmi silně. Příznaky a projevy se vyplaví na povrch a v prvních týdnech se může zdát, že tělo na Somavedic reaguje příliš, ale je to všechno součást čištění. Proto jsme na telefonu my, kdy řešíme konkrétní detoxikační projevy a následně doporučujeme, v jakých časových intervalech v domácnosti Somavedic zapínat a vypínat. 

Příznaky a projevy se vyplaví na povrch a v prvních týdnech se může zdát, že tělo na to reaguje příliš, ale je to všechno součást čištění. Přístroje Somavedic, které působí v emocionální a psychické rovině pomohli lidem ve vztazích. Nedokázali se s problémy popasovat. Díky zvýšení úrovně vědomí a nadhledu nad věcmi jsou lidé schopni po 14ti dnech situaci zastavit a nerozběhnout impulzivní emocionální stavy. Díky tomu, že člověk je schopen sebereflexe a nezareagovat zbytečně emocionálně, tím se celá situace promění, vztahy jsou jiné, na jiné úrovni, kdy se dají zvládnout, dá se domluvit a kdy se nemusí řešit věci radikálně. 

Chronické bolesti ustupují po zapnutí Somavedicu. Ustupují také menstruační bolesti a bolesti, které mají společný základ v nedostatečné prokrvenosti tkáně, kdy lidé díky nim chodí například na masáž. Lidé si k Somavedicu také lehají, přikládají si ho na nemocné orgány a díky tomu, že se tam zvýší cirkulace a dochází k prohřátí, zdravotní stavy orgánů se zlepšují a bolesti ustupují. To se děje po pár týdnech až měsících používání Somavedicu. Přístroje Somavedic nejprve působí na detoxikační úrovni buněčné, kdy vás čistí od zátěže elektrosmogu. Následně nastupuje čistění od virů, parazitů a bakterií a potom třeba až po roce nastupuje karmické čištění a čištění rodinných systémů. V současné době je v Somavedicu 2,5 milionu frekvencí, které nefungují tak, že by vás zahltily všechny najednou, ale díky své kvantové inteligenci Somavedic pozná, na co jsme připraveni a co se v daný okamžik může posunout, co se může vyřešit. Na řešení těchto témat je člověk připraven po jednotlivých krocích, kdy má srovnaný energetický potenciál těla a nastavený správně čakerní systém, protože tyto věci jsou náročné na energetiku těla. Somavedic vás bude překvapovat klidně i po letech. 

Z důvodu, že přístrojů je více druhů, jsme v našich distribučních centrech pro vaše dotazy a pomoc s výběrem vhodného Somavedicu tak, abychom se trefili přesně do toho, co potřebujete ve svém životě vyřešit.