Funguje Somavedic?

Podívejte se na video s Mudr. Pekárkem zda Somavedic funguje.

Přečtěte si krátký přepis rozhovoru s Mudr. Pekárkem o Somavedicu.

Ovlivňují lidské tělo geopatogenní zóny?

Západní medicíny neví o co jde, respektive ono se to neakceptuje. Je pravda, že tyto zóny fungují, mají na nás vliv. Třeba číňané tomu říkali dračí žíly. Naši předkové si vybírají, kde postaví nějaké sídlo nebo významnou stavbu. Jedna z věcí, která se dělala, že tam vyhnali dobytek. V tom místě se ten dobytek pás, žil tam celý rok. Po roce byl dobytek zabitý. Duchovní vůdce, kouzelník, kněz podíval se na vnitřnosti a zjistil, zda ten kus je zdravý, to znamená, toto místo je zdravé a můžeme tady postavit ten kostel nebo tu osadu. Nebo ten kus je nemocný, prostředí, ve kterém žil je nemocné a musíme hledat jinde. Není to výmysl několik desítek let, ale to jsou vlivy, se kterými lidstvo žije stovky a tisíce let a oni na to existují teorie, které to vysvětlují technicky. Nejčastěji se setkáváme se spodními vodami nebo se zemskými deskami. Když si to vezmeme po fyzikální stránce, když máme zemský zlom, tak je to v místě, kde je různé složení hornin a může to udělat velký elektrický článek. Podobně, když máme spodní vodu, tak ve vodě jsou elektricky nabité částice a jak proudí voda, chová se podobně jako proud ve vodiči, vytváří to elektromagnetické pole. Vše živé na Zemi se vyvíjí tisíce let za určitých podmínek je nastaveno na nějaké parametry. Když organismus nastavíte do nějaké anomálie, tak je to zátěž. Čím je anomálie silnější, čím v tom živočich, rostlina, člověk žije delší dobu, tím to má negativnější vliv na jeho organismus.

Jaké jsou potíže při negativních patogenních zónách?

Nejčastěji se to pozná na spánku. Buď člověk špatně usíná, neklidný spánek, budí se, noční poty. U dětí se to krásně pozná tak, že děti cestují na posteli. Točí se, lezou někam do kouta, v podstatě před tou zónou utíkají. A nebo pak může být druhý obraz, že ten člověk zalehne, naspí své hodiny tak jak je zvyklý, spánek proběhne technicky správně bez jakýchkoliv problémů, ale ten člověk se budí s pocitem, že je rozlámaný, unavený, nedospalý. Pokud se objevují tyto průvodní jevy, mělo by se uvažovat o geopatogenní zóně, elektrosmogu.

Je pro nás elektrosmog nebezpečný?

V současné době mobilní telefony, počítače, satelity, satelitní antény, rozhlasové televizní vysílání elektromagnetického vlnění, které je vlastně technického původu, je kolem nás neuvěřitelně velké množství. Dlouhou dobu se tvrdilo, že to nemá žádný negativní vliv. V současné době je dostatek statistických údajů a už se dá říct, že pokud člověk stráví několik hodin denně telefonováním po dobu deseti let, tak má daleko větší riziko mozkových nádorů než člověk, který tomuto působení není vystaven. Problém je v tom, že elektrosmogu se můžeme těžko vyhnout. My sice doma můžeme vypnout televizi, můžeme na noc vypnout wifi, ale sousedi ji nevypnou. Čili to působení na nás je také trvalé, ale také je potřeba, aby bylo zařízení, které tento negativní vliv úplně nebo z části eliminovat.

Mohou patogenní zóny nebo elektrosmog zapříčinit i onkologická onemocnění?

Elektromagnetické pole mají negativní vliv na hormonální regulace a imunitní systém. Proto se geopatogenní zóny dávají do souvislosti s jakýmkoliv těžkým onemocněním. Elektrosmog způsobuje problémy se štítnou žlázou i nádory nervového systému. 

Jakým způsobem se můžeme bránit škodlivým geopatogenním zónám a elektrosmogu?

Dřív lidé věděli a akceptovali, že jsou určitá místa, která nejsou vhodná k životu, ale dnes tomu nikdo nevěří, nikdo to neakceptuje. Klidně si postaví sídliště na vysušených bažinách, na vypuštěných rybnících a pak se lidé diví, že mají zdravotní problémy. Čili dříve se lidé vyhýbali geopatogenním zónám a věděli jak se jim vyhnout, tak v současné době je vyhnutí trochu složité, protože ne každý si může vybrat, kde bude bydlet. Pak je potřeba nějaké zařízení, které zóny nebo negativní působení nějakým způsobem modifikuje.

Je prokazatelné, že Somavedic eliminuje jak patogenní zóny, tak elektrosmog?

Dělaly se testy na Somavedic, kdy to bylo i technicky změřené.

Měření účinnosti Somavedicu na lidský organismus.

Optimální by bylo (na obrázku) žluté pole, to se bere jako norma. Fialové hodnoty jsou vysoké. Z hlediska tradiční čínské medicíny akupunkturní dráhy jsou přebité a odpovídá to akutním potížím. Když jste v modrých hodnotách, to ukazuje sníženou vodivost, čili sníženou energii v jednotlivých akupunkturních drahách a bere se to, že jde o nějaký chronický stav. Změříme si vodivost v koncových bodech akupunkturních drah bez jakéhokoliv ovlivnění. Měříme dráhu lymfy, plic, tlustého střeva, nervového systému, krevní oběh, alergie, imunita, orgánová regenerace, trojitý ohřívač, srdce, tenké střevo. Teď uděláme to samé se zapojeným Somavedicem. Když se porovnají oba grafy, vidíme stav organismu před působením a po působní Somavedicu.

Postupů snižování geopatogenních zón je víc, ale podle toho, co já jsem měl možnost vidět a měřit, tak zatím Somavedic měl prostě nejlepší a havně dlouhotrvající efekt.